Superbody 2021 – eredmények, az összes kategória helyezettjei

A 2021-es Superbody testépítő versenyt november 6-án rendezték a Budapesti Kongresszusi központban. A testépítő és fitnesz versenyzők mellett egy kis erőemelő bemutató is helyet kapott a programok között.

A versenyzők beszámoiója szerint a “magyar Mr. Olympia” idén sokkal erősebb mezőnyt hozott össze, mint a tavalyi. A Grand Prix-t a tavalyi második helyezett, Szmereka László nyertr Dudás Ádám és Kohári Richárd előtt.

A fekvenyomó pro show 200 kilóval indult, majd Mészáros László, minden idők legerősebb magyar raw-fekvenyomója mutatta be, hogy 50-en felül is van élet – íme a 260 kilós nyomása:


A Superbody 2021 eredményei, kategóriánként

Grand Prix

1. Szmereka László

2. Dudás Ádám

3. Kohári Richárd

4. Horváth István

5. Tóth Péter

6. Debreczeni Gábor

7. Valla Bálint

8. Landgraff Zsolt

9. Stégermájer Zoltán

Superbody 2021 eredmények

Részlet a Scitec videójából.

Open

1. Nagy Richárd

2. Dietrich Ádám

3. Bóni Balázs

4. Rakonczás Péter

5. Papp László András

6. Tischler Csaba

7. Kökény József

8. Horváth János

9. Krizsán Attila

10. Somogyi Dániel, Juhász András, Szilágyi Vilmos, Bedike Marcell, Király Attila

 

Athletic

1. Bartók Dávid

2. Gömöri András Máté

3. Hajós Tamás

4. Rudolf Gergely

5. Keméndy György

6. Filkor Roland

7. Székely Bence

8. Filyó Tibor

9. Biró Patrik

 

Womens Physique

1. Wittman Tifani

2. Sebestyén Ágnes

3. Petrócziová Adriana

4. Szilágyi Orsolya

5. Nagyné Tóth Boglárka

 

Body Fitness

1. Glaszta Andrea

2. Fialka Bernadett

3. Pethe Sára

4. Kõszegi Klaudia

5. Gaigne Fanni

6. Ihász Vivien

7. Cseresnyés Cintia

8. Tancsics Anita

9. Szluka Veronika

Superbody 2021 eredmények

Részlet a Scitec videójából.

Újonc

1. Kóczán Gergely

2 Gyõri Tamás

3. Mecseki Dániel

4. Fejes Bence

5. Szabó Adrián

6. Perényi Kristóf

7. Simonyi Mátyás

8. Bába János

9. Kartyás Patrik

 

Bikini Fitness 1.

1. Kovács Dorka

2. Lord Beáta

3. Pazsák Zsanett

4. Kutenics Katinka Tünde

5. Kiss Anna

6. Rénes Janka

7. Koszoru-keszi Kyryaki

 

Bikini Fitness 2.

1. Frank-Helstáb Lilla

2. Malya Natália

3. Printz S. Nóra

4. Hécz Noémi

5. Takács Krisztina

6. Rapp Klaudia

7. Sós Csenge

8. Hardi Andrea

 

Bikini junior

1. Abelovská Blanka

2. Pintér Réka

3. Farkas Barbara

4. Kovács Dorottya

5. Kismarjai Csenge

6. Strenner Jázmin

7. Nagy Tímea

8. Pálházy Fanni

9. Lovász Barbara

10. Vertetics Mónika

 

Mens Physique 1.

1. Tóth Zs. János

2. Kerecsényi Gergely

3. Fodor László

4. Marek György

5. Gelencsér Norbert

6. Tabányi Mihály

7. Uzsák Márk

8. Hock István

 

Mens Physique 2.

1. Beckl Valentin

2. Lekka György

3. Nógrádi László Krisztián

4. Majer Benjámin

5. Toldi Attila

6. Mikolasek Adrián

7. Kovács Viktor

8. Papp Róbert

 

(Superbody.hu)