Superbody 2013 – eredmények

Dudás ÁdámA 2013-as Superbody Grand Prix kategóriájában Kökény Béla és Dudás Ádám nagy csatáját láthattuk, olyan régi “nagy öregek” mellett, mint Dudás Antal vagy Szakács Sándor. Athletic-ben ismét ott volt Lénárd Lajos, de pechjére Arnold Gergely is. 

Eredmények

Teenager

1. Nagy Dávid
2. Fister András
3. Lengyel Balázs
4. Karosán Krisztián
5. Németh Tóth Márk
6. Kovács Sebastian
7. Újvári Richárd
8. Donka Viktor

 

Athletic 1

1. Arnold Gergely
2. Lénárd Lajos
3. Vu Dink Huynh
4. Mohhamad Hossien Emdad
5. Molnár Ferenc
6. Turó Gyula
7. Csák István
8. Vas Zsolt
9. Oláh József
10. Bakó Sándor
11. Major János

Athletic 2

1. Földvári Attila
2. Kohári Richárd
3. Bibó Alpár
4. Krizsán Attila
5. Kecskés Balázs
6. Csercsa Péter
7. Kupeczik Ádám
8. Takács Tibor
9. Almási Tamás
10. Pigler Dávid

Újonc 1

1. Krizsai Adrián
2. Túróczi Ádám
3. Dobos Henrik
4. Csorba Ádám
5. Kis Péter
6. Csiha Attila
7. Szombati Dávid

Újonc 2

1. Katustyák Sándor
2. Dénes Gábor
3. Váradi Zoltán
4. Kerék Attila
5. Rácz Balázs
6. Ander József

Teenager összetett

1. Nagy Dávid
2. Lengyel Balázs
3. Fister András
4. Karosán Krisztián
5. Németh Tóth Márk
6. Kovács Sebastian

Athletic összetett

1. Arnold Gergely
2. Földvári Attila
3. Lénárd Lajos
4. Kohári Richárd
5. Bibó Alpár
6. Vu Dink Huynh

 

Újonc összetett

1. Krizsai Adrián
2. Dénes Gábor
3. Katustyák Sándor
4. Túróczi Ádám
5. Váradi Zoltán
6. Dobos Henrik

 

Open 1

 

1. Csuhai János
2. Kaszás Bálint
3. Obádovics Richárd
4. Balassa Árpád
5. Kerekes Sándor
6. Vas Ádám

Open 2

1. Kerékgyártó Zoltán
2. Dr. Danku József
3. Pohiba Tibor
4. Páli Gábor
5. Szabó Lajos

Bikini Fitness 1

 

1. Simon Szimonetta
2. Hidasi Brigitta
3. Farkas Nóra
4. Horváth Erika
5. Horváth Zsófia
6. Kremeny Réka
7. Szilva Beáta
8. Varga Zsófia
9. Nagyné Rázsó Magdolna
10. Szente Eleonóra
11. Kránitz Bernadett

Bikini Fitness 2

1. Békefi Brigitta
2. Domokos Ágota
3. Kiss Kata
4. Szémán Tessza
5. Nagy Klaudia
6. Mitterstiller Nóra
7. Pőcz Réka
8. Pávlik Arabella
9. Tóth Bernadett
10. Sávoly Dóra
11. Varga Anikó
12. Szőke Diána
13. Lipták Anita

Men’s Phisique 1

 

1. Vigh Domonkos
2. Nguyen Patrik
3. Föleki Máté Döme
4. Buzási Richárd
5. Gyurcsik Róbert
6. Dr. Amir Vossovgh
7. Kása Gergő

Men’s Phisique 2

1. Gál Péter
2. Bányai Adrián
3. Pletser Ádám
4. Jáger Richárd
5. Papp Tamás
6. Vastag Krisztián
7. Janik János

Fitness Forma 1

 

1. Besze Edina
2. Csala Lilla
3. Fekete Dóra
4. Makainé Szlávik Friderika

Fitness Forma 2

1. Nagy Bettina
2. Szilágyi Ildikó
3. Szabó Judit
4. Szilvási Beáta

Grand Prix 1

1. Kovács Ferenc
2. Plumbás Ádám
3. Dudás Antal
4. Fekete Balázs
5. Boris Blanusa
6. Ménesi Norbert

Grand Prix 2

 

1. Dudás Ádám
2. Kökény Béla
3. Szakács Sándor
4. Milan Blanusa
5. Amin Shariati

Athletic-Teenager abszolút

1. Arnold Gergely
2. Földvári Attila
3. Lénárd Lajos
4. Nagy Dávid
5. Fister András
Lengyel Balázs

Újonc-Open 1-Open 2 abszolút

 

1. Csuhai János
2. Kerékgyártó Zoltán
3. Kaszás Bálint
4. Dénes Gábor
5. Krizsai Adrián
6. Dr. Danku József

Grand Prix abszolút

1. Dudás Ádám
2. Kovács Ferenc
3. Kökény Béla
4. Szakács Sándor
5. Plumbás Ádám
6. Dudás Antal

 

Forrás: scitec.hu

 

Superbody 2012 – eredmények

III. Nyíradony Kupa – 2010.

Naturál testépítés?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük