Superbody 2011 – eredmények

A 2011-es Superbody testépítő verseny hivatalos végeredménye kategóriák szerint. A nagy nevek ezúttal távol maradtak a versenytől, így a versenyzők jelentős része ismeretlen volt a közönség számára.

 

 

Teenager

 

1. Páldig Gábor

 

2. Dancs Dávid

 

3. Nitkovszki Kevin

 

4. Csernoh Tamás

 

5. Apeceller Milán

 

6. Gecse Áron

 

Női Fit Forma I.

 

1. Veresbaranyi Mária

 

2. Mudra Ágnes

 

3. Szabó Noémi

 

4. Horváth Orsolya

 

5. Balogh Edina

 

6. Kathiné Mariann

 

Női Fit Forma II.

 

1. Horváth Enikő

 

2. Besze Edina

 

3. Hegedűs Anita

 

4. Németh Vivien

 

5. Herczog Erzsébet

 

Női Fit Modell I.

 

1. Czine Szilvia

 

2. Zsuppán Fanni

 

3. Benedek Nikoletta

 

4. Hidasi Brigitta

 

5. Tóth Bernadett

 

6. Erőss Emese

 

7. Klobusitzky Claudia

 

8. Rajnai Réka

 

9. Kiss Brigitta

 

10. Vass Vivien

 

11. Lieb Judit

 

12. Vingender Ágnes

 

13. Farkas Kati

 

14. Nagy Csilla

 

Női Fit Modell II.

 

1. Toldi Zsuzsanna

 

2. Telek-Metzler Anita

 

3. Csörgő Adrienn

 

4. Pál Zsuzsanna

 

5. Ladó Burista Réka

 

6. Nagy Klaudia

 

7. Potornai Petra

 

8. Varga Csilla

 

9. Szálas Anett

 

10. Kovács Éva

 

11. Tarkó Anett

 

12. Gál Tünde

 

13. Orosz Beatrix

 

14. Lakatos Zsuzsanna

 

 

Férfiak

 

 

Athletic

 

1. Kohári Richárd

 

2. Czikó Gergő

 

3. Bieder Alex

 

4. Molnár Tamás

 

5. Arnold Gergely

 

6. Tóth Balázs

 

Újonc

 

1. Földvári Attila

 

2. Kovács Zoltán

 

3. Kerekes Sándor

 

4. Fekete Zoltán

 

5. Konczér Balázs

 

6. Andrasek Krisztián

 

Open I.

 

1. Plumbás Ádám

 

2. Balogh Zsolt

 

3. Fekete Balázs

 

4. Krucsai József

 

5. Boris Blanusah

 

Open II.

 

1. Bereczki Krisztián

 

2. Bodó Imre

 

3. Bocz Tamás

 

4. Dr. DankuJozsef

 

5. Szűcs Doszpoly Tibor

 

Grand Prix I.

 

1. Nagy Levente

 

2. Szalma Attila Zoltán

 

3. Dudás Ádám

 

4. Tányéros Balázs

 

Grand Prix II.

 

1. Debreczeni Gábor

 

2. Szemes Béla

 

3. Kovács Attila

 

4. Schalli Zoltán

 

5. Milan Blanusa

 

6. Tóth Norbert

 

Athletic-Teenager összetett

 

1. Czikó Gergő

 

2. Kohári Richard

 

3. Bieder Alex

 

Újonc-Open összetett

 

1. Földvári Attila

 

2. Bereczki Krisztián

 

3. Bodó Imre

 

Grand Prix abszolút

 

1. Debreczeni Gábor

 

2. Nagy Levente

 

3. Szalma Attila

 

4. Kovács Attila

 

5. Dudás Ádám

 

6. Szemes Béla

 

Vélemény, hozzászólás?