Hülye diéták

Katonadiéta, a villámdiéták csúcsa

Mivel szoktatok idióta diétákról cikkeket írni, gondoltam küldök egyet, amit nem rég találtam valami fantasztikus – gondolom nőknek szóló – újságban. Ennél nagyobb baromságot talán még életemben nem olvastam, bár én még nem szorultam diétára, de tudom, hogy néz ki egy normális, és ez nem az. grin hangulatjel Két képet küldök, mert lefényképeztem,kicsit nagyítani kell rajta és rendesen látszik a szöveg. Ha gondoljátok, kitehetitek a többi írás közé, amik arról szólnak, hogyan NEM kell csinálni valamit, vagy ahogy gondoljátok.

Köszönjük, István, még szép, hogy kitesszük!

 

 

Ha nehezen tudod elolvasni, az étrend ezt írja elő:

1. nap

Reggeli: grépfrút, 1 szelet teljes kiőrlésű kenyérből készült pirítós mogyóróvajjal (2 ek.), 1 csésze kávé vagy tea

Ebéd: konzerv tonhal, 1 szelet teljes kiőrlésű kenyérből készült pirítós, 1 csésze kávé vagy tea

Vacsora: 10 dkg hús (lehet csirke, pulyka, sertés, kacsa – amit csak szeretnél), 1 csésze zöldbab, banán, 1 alma, 1 gombóc vaníliafagyi

2. nap

Reggeli: 1 szelet teljes kiőrlésű kenyérből készült pirítós, 1 tojás (főzve, sütve), banán

Ebéd: 1 csésze túró, 1 főtt tojás, 5 db sós kréker keksz

Vacsora: 2 db virsli, 1 csésze bébirépa, 1 gombóc vaníliafagyi

3. nap

Reggeli: 5 db sós kréker

Ebéd: 1 szelet teljes kiőrlésű kenyérből készült pirítós, 1 tojás (főzve, sütve)

Vacsora: 1 konzerv tonhal, 1 banán, 1 gombóc vaníliafagyi

 

A „diéta” lényege itt is hasonló, mint a többi hülyeségnél: vigyél be kevés kalóriát, és majd magától leolvad rólad a zsír. Hát persze, ez így működik, és a női magazinok törzsolvasói is mind a tökéletes, sportos alkatú nők táborából kerülnek ki.

Milyen étrend az, ahol csak napi 3 étkezés van előírva? Ráadásul nevetséges alapanyagokkal: virsli, keksz, vaníliafagyi… Az ételek mennyisége konstans, hisz nyilván mindegy, hogy egy 60 vagy egy 120 kilósnak készítünk étrendet.

Ott van a jó öreg, csodagrépfrút is, ami már szinte azzal is zsírt éget, ha csak ránézünk a zöldségesnél.

Aki ezt az okosságot kitalálta, semmiféle táplálkozási ismerettel nem rendelkezik. Hiszen baromira nem mindegy, hogy 1000 kalóriát zsírmentes húsból, vagy mondjuk cukrozott vaníliafagyiból viszel be. A szervezet kalóriaégetése meg véletlenül sem fog zsírból történni, ha nem mozgunk. Márpedig itt arra biztatják szerencsétlen olvasótáborukat, hogy nem is kell sportolni, a zsír magától égni fog. Mint a mesében. Hogy a nyavalyába lehet 3 nap alatt lefogyni? Valaki magyarázza már el!

Küldjetek még nekünk ilyen szarokat:

testepitek@testepitek.hu

facebook.com/testepitek 

 

 

A fogyáshoz vezető helyes út:

Mintaétrend diétázó nőknek

Mintaétrend lassú felszívódású szénhidrátokkal

 

 

További idiótaságok: 

Forskolin – zsírégető a „javából”!

Dán diéta – a gyors fogyás receptje?

Garcinia Loss – „fogyasztószer” hiszékenyeknek

A nő, aki sosem fog lefogyni

Jégdiéta: végre megvan a fogyáshoz vezető út!

Zabpehely diéta – „okos” és „ésszerű” módszer a fogyás érdekében

Facsard le magadról a zsírt – Az XGrip Trainer átverés

Szétválasztó diéta

Medoslim – a csodatevő fügekaktusz

Weight Loss tabletta – ezért óvakodj tőle

Vércsoport diéta – hívőknek

Level diéta – a hülyeség határtalan

 

 

Még szintén kedvelheted...

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük